ubezpieczenie samochodu elektrycznego

ubezpieczenie samochodu elektrycznego

Jak walczyć z badań podczas jazdy

W ciągu ostatnich kilku lat badań podczas jazdy stał się jednym z najczęstszych rodzajów rozproszony jazdy. To ma trafić nasze drogi Missouri z ogromnym wpływie. Nawet jeśli nie jest to częściowy zakaz w Missouri zakazujące kierowców poniżej 22 od SMS-ów podczas jazdy, to wciąż jest zjawiskiem powszechnym.

ubezpieczenie samochodu elektrycznego

Raporty statystyczne twierdzą, że 6000 zgonów były bezpośrednio spowodowane przez rozproszony jazdy, a kolejne pół miliona osób zostało rannych. Wszystko rozproszony jazdy jest ryzykowne, ale dlaczego jest badań o wiele bardziej niebezpieczne?

Po prostu rozmawia przez telefon z pewnością rozprasza kierowcę. To ogranicza kwotę, którą są w stanie usłyszeć, ale co ważniejsze, powoduje, że sterownik się podzielić swoją uwagę pomiędzy drogą a ich rozmowy. Jednak wiele ich umysł jest rozproszony, chociaż kierowca będzie nadal patrzy na drogę. SMS-y podczas jazdy jest inny. Nie tylko odciągnąć psychicznego uwagę kierowcy, ale to zmusza kierowcę całkowicie zignorować drogę i zamiast tego, by spojrzeć na ich maleńkim ekranie telefonu komórkowego.

ubezpieczenie samochodu elektrycznego

Co możemy zrobić, aby zapobiec niepotrzebną śmierć i obrażenia, które zdarzają się z powodu jazdy podczas bada? Oprah była bardzo aktywna tutaj, i wszyscy powinniśmy podążać za jej przykładem. Zastaw nr telefonu Strefa pobiera sterowniki całego narodu obiecać nie do tekstu podczas jazdy. Bez ustawodawstwa anty-tekstylny, może to być zakres tego, co jesteśmy w stanie zrobić. Jednak nie oznacza to, że niektóre państwa zdały własnego ustawodawstwa zakazującego tekstylny podczas jazdy, albo że wszystkie państwa w przyszłości może go zabronić w całości. osobista odpowiedzialność zawsze będzie najważniejsze.

SMS-y podczas jazdy w krajach takich jak Missouri może sprawić, wypadek samochodowy twierdzą trudniejsze.
http://www.domyzbali-krakow.pl/domy-z-bali-okraglych
– autor artykułu