samochod campingowy

samochod campingowy

Wypadek i telefon komórkowy Statystyki jazdy w Stanach Zjednoczonych

Ludzie w drodze ewolucji powinna nadal wspierać budowanie lepszych ras jak „przetrwanie najsilniejszych”, twierdzą, że słabsze odpowiedniki będą miały mniejsze szanse na reprodukcji. Jednak taka teoria pozostaje kłótliwy ponieważ zróżnicowane rasy ludzi sprawia, że ??świat się kręci. Weźmy na przykład, jeśli wszyscy ludzie są podobne pod względem podobieństwa, tak jak ty i ja, wtedy będziemy mieli żadnych utalentowanych muzyków, żadnych wielkich autorów, nie jasne inżynierów i lekarzy, przy założeniu, że jesteśmy w żaden z powyższych. Świat będzie naprawdę nudne miejsce do życia. Są ludzie, którzy rodzą się podjąć odważną decyzję, podczas gdy inne są awersją do ryzyka. Niektórzy są z natury dobrzy w wielozadaniowym zwłaszcza sprawiedliwszy płeć jeszcze inni są w stanie wykonać jedną rzeczy naraz. Możemy starać się utrzymać nasz wysoki wskaźnik przeżywalności trzymając się z dala od niebezpieczeństwa, ale ciągle biorąc na ryzyko, a jednocześnie nie można uniknąć narażania innych z naszego życia. Weźmy na przykład telefon komórkowy lub próba jazdy wiadomości tekstowych telefonu komórkowego podczas jazdy. Możemy wykonywać takie funkcje myślowe i wypadków nigdy nie zdarzy się nam, ponieważ zrobiliśmy to niezliczoną ilość razy.

samochod campingowy

Stwierdzenia Virginia Tech Institute jazdy na 29 lipca 2009 roku pokazują, że statystyki wypadków przez samochody i ciężarówki użytkowników, oddalenia spowodowanych przez wybieranie telefonu komórkowego zwiększa ryzyko incydentów wypadków jazdy o 2,8 razy. Rozproszenie spowodowane wiadomości tekstowych z telefonów komórkowych podczas jazdy zwiększa ryzyko wypadków drogowych wypadków o 23,2 razy w porównaniu do normalnych warunków jazdy.

Według Governors Highway Safety Association (GHSA), we wrześniu 2009 roku, w sumie 18 państw, w tym District of Columbia skutecznie zakazane wszystkie sterowniki z wiadomości tekstowych z telefonów komórkowych podczas jazdy.

– autor artykułu