samochod elektryczny cena

samochod elektryczny cena

SMS-y podczas jazdy – Niebezpieczeństwa badań podczas jazdy

The New Danger jazdy

SMS-y podczas jazdy jest stosunkowo nowym zjawiskiem i dlatego nie jest dużo danych, ilu wypadki można przypisać tekstylny podczas jazdy. Jednak niektóre wstępne dane zostały zebrane.

SMS-y podczas gdy statystyki Jazdy

The National Highway Traffic Safety Administration zebrane następujące statystyki

http://ottoindustries.com.pl/oferta/laboratorium-badawcze/pomiary-srodowiska-pracy

80% wszystkich wypadków wystąpić z powodu rozproszonych kierowców

65% wszystkich wypadków w pobliżu wystąpić ze względu na rozproszony driversAccording do badania Narodowy Mutual Insurance:

37% osób w wieku 19 – 33 tekstu podczas jazdy

21% osób w wieku 45 – 63 tekstu podczas jazdy Nastolatek badań podczas jazdy

Według badań przeprowadzonych przez Nielsen typowy nastolatek wysyła prawie 80 wiadomości tekstowych dziennie. Odpowiada to wysyłanie 2400 tekstów miesięcznie. Jakie badania nie mówią, ile teksty są otrzymaniu również.

Podobnie jak w przypadku SMS-ów podczas prowadzenia statystyk nie ma twardych danych, które utożsamiają nastolatek wypadków jazdy z wiadomości tekstowych podczas jazdy. Jednak badanie zostało wykonane przez Eastern Virginia Medical School i Szpitala Dziecięcego Sióstr króla.

Badanie to zaciągnął 21 nastolatków w wieku od 16 do 18 lat do udziału w symulowanym trakcie jazdy, gdzie byliby wzywani do tekstu podczas jazdy, rozmawiać przez telefon i korzystać z odtwarzacza MP3.

Wyniki wskazują, że texting jadąc była najczęstszą przyczyną nastolatków zbaczając ze swojego pasa ruchu, uderzając wirtualnych przechodniów i spowalniających do niebezpiecznych prędkościach.

Ciągnięcie It All Together

Bez twardych liczb skojarzyć wypadki nastolatek jazdy z SMS-ów podczas jazdy trudno jest dokonać mocne argumenty przeciwko tekstylny podczas jazdy. Jednak możemy wyciągnąć pewne oczywiste wnioski z podanych danych.

Nie jest tajemnicą, że SMS-y podczas jazdy jest rozrywką dla ludzi w każdym wieku – niezależnie od tego, co ludzie mogą powiedzieć. Dlatego też, jeśli spojrzymy na danych dostarczonych powyższego stwierdza się, że nastolatki są bardziej prawdopodobne, aby w wypadku, gdy tekstylny podczas jazdy i ich rodziców (w wieku 45 – 65) są umożliwiając zachowanie.

Jest naszą pracę jako rodzice dawać dobry przykład dla naszych nastolatków jazdy, co jest akceptowalne zachowanie za kierownicą i SMS-ów w czasie jazdy nie jest jednym z nich.

Na Żyjący w 25 możemy pomóc wzmocnić dobre zachowanie za kierownicą. Prowadzone przez bieżące i wycofał ścigania Żyjący w 25 oferuje kursy edukacyjne młodzieży o możliwych zagrożeniach związanych z jazdy i stres znaczenie defensywnej jazdy.

– autor artykułu