ubezpieczenie samochodu bez przegladu

Jakie usługi Biura rodzinne Zapewnienie

Mówiąc najprościej, wyglądają po bogactwa i zarządzania sprawami ultra bogatych rodzin. Choć ich historii można powiedzieć, aby przejść do tyłu tak daleko, jak w czasie krucjat, „współczesny” Amerykańskie urzędy rodzina pochodziła z 19. wieku. Zostały one stworzone przez bogatych kupców, którzy zatrudnionych doradców i towarzyszy, do nadzorowania spraw monetarnych i opiekować się ich rodziny, gdy byli na wycieczki handlowych.

usługi biurowe Rodzina (FO) sięgają 300 lat, w historii Europy, kiedy to europejscy kupcy bogactwo zaczęły tworzyć banki prywatne. Niektóre europejskie rodziny bankowych, który położył podwaliny pod pilnuje bogactwa w rodzinie, są Medicis i Rothschildowie.

Dziś wielu prywatne banki oferują swoje usługi w zakresie zarządzania majątkiem zamożnych rodzin. HSBC Private Wealth Solutions, poprzez jej 18 globalnych biur, zarządza $ 102 mld rodzin na całym świecie.

W jednym urzędzie rodziny to taki, który jest dedykowany do spraw reprezentacyjnych tylko jednej rodziny. Jest to podmiot prywatny, który będzie dbać o osobistych i finansowych potrzeb rodziny. Jednak to służy również celowi spójności rodziny.

W jednym urzędzie rodzina jest podmiotem ograniczoną odpowiedzialnością. Jego własności może być w rękach rodziny lub kierownika nierodzinnej kto szuka po aktywów finansowych rodziny.

Zazwyczaj Family Office (FO) będzie wyglądać po wielu rzeczy jednocześnie, w tym spraw finansowych, stewardships i cele charytatywne funduszu rodzinnego.

zachowanie bogactwa i zarządzanie jest w sercu na FO. To działa dla ochrony aktywów. Chroni aktywa z wszelkich roszczeń przyszłych wierzycieli, z pomocą osób prawnych i strategii. Skuteczna ochrona aktywów wiąże się plan ochrony przed wschodem wszelkie roszczenia.

Na przykład, ufa dyktować, że fundusze zostaną podane do beneficjenta w określonym terminie.

– autor artykułu